Nodokļi
Dinamiskajā un strauji mainīgajā biznesa vidē nodokļu likumi bieži mainās, un sekot līdzi visiem jaunumiem ir izaicinājums pat pieredzējušiem finanšu vadītājiem un grāmatvežiem. Lai izvairītos no kļūdām, kas var radīt nepamatoti augstus nodokļu maksājumus, un lai nodrošinātu Jūsu finanšu stabilitāti un konkurētspēju, ir būtiski apzināties visas Jūsu nodokļu maksātāja tiesības un iespējas.

Primum komanda, kurā ir sertificēti nodokļu konsultanti, finanšu konsultanti, grāmatveži un juristi, piedāvā visaptverošus nodokļu pakalpojumus. Mēs nodrošinām visu ar nodokļiem saistīto jautājumu risināšanu vienuviet, sniedzot plašu redzējumu.
Droša un uzticama nodokļu pārvaldība
Nodokļi
.
Primum nodokļu pakalpojumi
.
 • Nodokļu maksātāju reģistrācija uzņēmumiem
  Mēs palīdzam reģistrēt nodokļu maksātājus PVN maksātāju reģistrā, kā arī ārvalstu uzņēmumus kā darba devējus Latvijā un to pastāvīgās pārstāvniecības, nodrošinot atbilstību normatīvajiem aktiem.
 • Nodokļu maksātāju reģistrācija fiziskām personām
  Nodrošinām reģistrācijas pakalpojumus, tajā skaitā A1 sertifikātu sociālā nodokļa vajadzībām, reģistrāciju pie ārvalstu darba devēja un nodokļu rezidences maiņu.
 • Nodokļu maksātāja pārstāvība
  Sniedzam informāciju ārvalstu un vietējiem uzņēmumiem par to nodokļu maksātāja pienākumiem, pārstāvam tos Valsts ieņēmumu dienestā ikdienas jautājumos un nodokļu kontroles pasākumos, palīdzam sagatavot uzziņas par nodokļu maksātāja tiesībām un atgūt nodokļu pārmaksas.
 • Nodokļu konsultācijas
  Nodrošinām nodokļu konsultācijas gan uzņēmumiem, gan fiziskām personām, ņemot vērā to darbības specifiku un vajadzības. Mēs palīdzam plānot nākotnes darījumus un izvēlēties atbilstošu uzņēmējdarbības struktūru, lai pilnībā izmantotu nodokļu maksātāja tiesības un efektīvi pārvaldītu nodokļus.
 • Nodokļu deklarāciju sagatavošana
  Aprēķinām nodokļus un sagatavojam nodokļu deklarācijas gan vietējiem, gan ārvalstu uzņēmumiem un fiziskām personām.
 • Nodokļu audits
  Veicam uzņēmumu iekšējo nodokļu auditu, lai identificētu un novērstu nodokļu riskus, kā arī atrastu efektīvākas nodokļu pārvaldības iespējas. Atkarībā no Jūsu vajadzībām mēs varam veikt pilnu nodokļu auditu vai fokusēties uz konkrētiem nodokļiem vai darījumiem.
Vēlies būt mūsu klients?