Mums ir ļoti svarīgs ikviens darbinieks, lai viņš justos labi, novērtēts un iekļautos komandā, jo mēs ticam, ka darbnieki, kuri nāk uz darbu ar prieku, sasniedz vislabākos rezultātus.
Darbs vienā no lielākajiem grāmatvedības uzņēmumiem
.
Primum vērtības
.
 • Komanda
  Komanda ir mūsu lielākā vērtība. Mēs strādājam vienoti, atbalstām viens otru un veicinām attīstību caur regulārām apmācībām un pieredzi, svinot uzvaras un mācoties no neveiksmēm.
 • Mācīšanās un attīstība
  Mēs esam apņēmības pilni nepārtraukti mācīties un attīstīties gan profesionāli, gan personiski, lai būtu soli priekšā konkurentiem un nodrošinātu labākos risinājumus saviem klientiem.
 • Inovācijas
  Mēs pastāvīgi integrējam jaunākās tehnoloģijas un labākās prakses, lai uzlabotu mūsu grāmatvedības pakalpojumus, automatizētu procesus un paaugstinātu datu precizitāti un operativitāti.
 • Rīcība
  Mēs esam pozitīvi un proaktīvi, meklējot risinājumus un uzņemoties iniciatīvu, pieņemot izaicinājumus ar attieksmi "Kā mēs to varam izdarīt?" un uzņemoties personīgu atbildību par rezultātiem.
 • Efektivitāte
  Mēs strādājam gudrāk, nevis grūtāk, maksimāli izmantojot resursus un standartizējot procesus, lai sasniegtu augstu efektivitāti un uzlabotu darba kvalitāti.
 • Orientācija uz klientu
  Mēs veidojam ilgtermiņa attiecības ar klientiem, iemantojot viņu uzticību ar kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu un izciliem rezultātiem. Mēs izrādām cieņu un rūpes par klientu vajadzībām, lai klienti justos novērtēti un apmierināti par sadarbību ar mums.
Drabinieku labumu grozs
Mēs rūpējamies par saviem darbiniekiem un labbūtību.
Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika
Apmaksātas Jūsu izvēlētas sporta nodarbības
Elastīgs darba laiks
Papildus apmaksātas brīvdienas pēc dzimšanas un vārda dienām
Apmaksātas darbinieku apmācības
Apmaksāti grāmatvežu sertifikācijas kursi
Augļu pirmdienas birojā
Atpūtas istaba birojā
Velo garāža pagalmā
Visiem pieejami 2 elektroskrejriteņi
Kopīgi uzņēmuma pasākumi
Atvērtās vakances
.
Ja šobrīd mums nav Tev atbilstošu aktuālu vakanču, bet vēlies strādāt Primum, gaidīsim Tavu pieteikumu! Sūti to uz darbs@primum.lv
Galvenais grāmatvedis
Pieteikšanās līdz: 31.07.2024.
Vēlies pievienoties mūsu komandai?