Finanses
Mūsu finanšu vadības pakalpojumi ir veidoti, lai nodrošinātu Jūsu uzņēmumam stratēģisku un efektīvu finanšu vadību, neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams pilna laika finanšu direktors vai papildu atbalsts Jūsu iekšējam finanšu direktoram. Mēs palīdzam Jums sagatavot budžetus un sekot to izpildei, izmantojot modernās tehnoloģijas, kā arī pārvaldīt naudas plūsmas, ražošanas un pakalpojumu pašizmaksas.

Mēs koncentrējamies uz ilgtermiņa sadarbību, taču esam elastīgi, un varam piedāvāt arī konsultācijas un projektu bāzētus risinājumus. Mūsu finanšu vadības pakalpojumi vislabāk strādā kopā ar mūsu grāmatvedības pakalpojumiem, taču tie var būt sniegti arī kā atsevišķs pakalpojums, atkarībā no Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Izvēloties mūs par savu finanšu vadības partneri, Jūs iegūstat uzticamu un kompetentu atbalstu, kas palīdzēs Jūsu uzņēmumam sasniegt jaunas virsotnes.
Primum - Jūsu finanšu treneris.
Finanšu vadība
.
Kāpēc izvēlēties Primum
?
 • Finanšu direktora pakalpojumi
  Mēs varam darboties kā Jūsu uzņēmuma finanšu direktors, nodrošinot visaptverošu finanšu vadību un stratēģisko atbalstu, no budžeta plānošanas līdz tā izpildes uzraudzībai.
 • Atbalsts iekšējam finanšu direktoram
  Ja Jūsu uzņēmumā jau ir finanšu direktors, mēs varam sniegt atbalstu, gatavojot nepieciešamo finanšu informāciju un analīzes, lai Jūs varētu fokusēties uz stratēģiski svarīgām lietām.
 • Budžetu plānošana un izpildes kontrole
  Mēs palīdzam Jums izstrādāt reālistiskus budžetus un sekot to izpildei, izmantojot modernās tehnoloģijas un rīkus.
 • Naudas plūsmas pārvaldība
  Mēs nodrošinām efektīvu naudas plūsmas pārvaldību, lai optimizētu Jūsu uzņēmuma likviditāti un finanšu stabilitāti.
 • Ražošanas un pakalpojumu pašizmaksu analīze
  Mēs palīdzam Jums noteikt un optimizēt ražošanas un pakalpojumu pašizmaksas, lai paaugstinātu Jūsu uzņēmuma rentabilitāti.
 • Finanšu analīze
  Mēs piedāvājam detalizētu uzņēmuma finanšu analīzi, sniedzot vērtīgus ieskatus un ieteikumus efektīvai finanšu pārvaldībai.
Vēlies būt mūsu klients?