Juridiskie
Mēs izprotam, ka ikdienas juridiskais atbalsts ir būtisks jebkuram uzņēmējam. Tāpēc Primum mērķis ir nodrošināt juridiskos pakalpojumus, kas nosedz tieši uzņēmējdarbības juridisko vajadzību klāstu.

Mēs strādājam kopā ar Jums, lai izprastu Jūsu biznesa vajadzības un nodrošinātu, ka visi juridiskie aspekti tiek pārvaldīti profesionāli un precīzi.

Mūsu unikālā pieeja, apvienojot juridiskās zināšanas ar nodokļu, finanšu ekspertu un grāmatvežu pieredzi, ļauj mums sniegt juridiskos pakalpojumus, kas ir ar plašu redzējumu un pielāgoti konkrētam uzņēmējdarbības veidam.
Primum - Jūsu juridiskais atbalsts.
Juridiskie pakalpojumi
.
Mūsu juridiskie pakalpojumi
.
 • Uzņēmumu dibināšana
  Mēs palīdzam uzņēmumiem dibināšanas un reģistrācijas procesā, nodrošinot, ka visi juridiskie aspekti ir rūpīgi pārdomāti un atbilstoši normatīvajiem aktiem.
 • Izmaiņas Uzņēmumu reģistrā
  Mēs sagatavojam un iesniedzam visas nepieciešamās izmaiņas Jūsu uzņēmuma reģistrācijas datos, nodrošinot ātru un efektīvu procesu.
 • Uzņēmumu likvidācija
  Gadījumos, kad nepieciešama uzņēmumu likvidācija, mēs nodrošinām profesionālu atbalstu visa procesa gaitā, lai nodrošinātu likumam atbilstošu uzņēmuma likvidāciju.
 • Līgumu sagatavošana un izvērtēšana
  Mēs sniedzam palīdzību ar uzņēmējdarbību saistītu līgumu sagatavošanā un izvērtēšanā, nodrošinot, ka tie atbilst gan Jūsu uzņēmuma vajadzībām, gan normatīvo aktu prasībām.
 • Darba tiesību konsultācijas
  Mūsu komanda sniedz padomus un konsultācijas darba tiesībās, tostarp darba līgumu sagatavošanā un citu ar nodarbinātību saistīto dokumentu izstrādāšanā.
Vēlies būt mūsu klients?