Mūsu misija ir būt atpazīstamākajam finanšu vadības uzņēmumam Latvijā, kas nepārtraukti pilnveido sevi un sniedz augstākās kvalitātes pakalpojumus.

Komanda

Komanda ir mūsu lielākā vērtība. Mēs strādājām kopā kā labs Šveices pulksteņa mehānisms, katrs zina savus pienākumus un veic tos ar vislielāko atbildību gan pašam pret sevi, gan pret pārējiem komandas locekļiem. Mēs rūpējamies par saviem komandas biedriem, katrs palīdz, cik vien spēj. Mēs pilnveidojam savu un komandas biedru kompetenci, veicam regulāras apmācības un veidojam darba pieredzi. Katrs komandas dalībnieks par savu pienākumu uzskata nepārtraukti un patstāvīgi profesionāli attīstīties un intelektuāli pilnveidoties. Mūsu komandā katram ir iespējas izteikties, tas ir kā pienākums – izteikt idejas, kuras viņaprāt uzlabos komandas darbu un veicinās uzņēmuma straujāku attīstību un izaugsmi. Par labiem rezultātiem visa komanda svin svētkus, bet neveiksmēs kopīgi meklē jaunus risinājumus.

Pozitīva "Can Do" attieksme

Mēs nemeklējam atrunas un nesakām, ka mēs to nevaram, tā vietā mēs vienmēr uz lietām skatāmies pozitīvi un meklējam risinājumus, kurus izmantot savā darbā un ieteikt mūsu klientiem. Mēs sev vienmēr uzdodam jautājumu: “Kā mēs to varam izdarīt?”. Mēs gan darbā, gan mājās esam pozitīvi. Mēs vienmēr uzņemamies personīgu atbildību par uzticēto. Mēs varam diskutēt un apspriest visu jauno, mērķus, stratēģiju, darbus, taču tajā brīdī, kad esam pieņēmuši lēmumu, vairs nav nekādu šaubu un diskusiju, tad katram ir jāievēro stingra darba disciplīna, izpildot uzticēto. Mēs visu jauno uztveram ar pozitīvu attieksmi, jo saprotam, ka veiksmīgas pārmaiņas veicinās arī Primum attīstību.

Orientācija uz klientiem

Katrs Primum komandas biedrs ir orientēts uz veiksmīgu, ilgstošu sadarbību ar klientu. Mēs darām visu iespējamo, lai kļūtu par klienta izvēli Nr.1. Mēs apzināmies, ka klienti ir tie, kas dod mums darbu, nodrošina mūs un mūsu ģimenes, bērnus, tādēļ pret klientiem mēs izturamies ar vislielāko cieņu un vēlamies, lai klienti justos novērtēti un apmierināti par sadarbību ar mums. Mēs meklējam risinājumus, kas rada pievienoto vērtību mūsu klientiem un atrisina viņu problēmas. Mēs vienmēr pildām klientiem dotos solījumus.

Inovācijas

Mēs vienmēr tiecamies uz pilnību un meklējam inovatīvus veidus, kā padarīt savu darbu efektīvāku, interesantāku, kā piedāvāt vēl labākus, novatoriskus pakalpojumus. Inovācija ir modernās tehnoloģijas, datorprogrammas, kas darbu var izdarīt mūsu vietā, automatizējot visus tos procesus, kur tas ir iespējams. Inovācijas tiek ieviestas arī personīgajā darbā, meklējot iespējas padarīt darbu interesantāku, aizraujošāku, izaicinošāku un arī kvalitatīvāku. Inovācijas ir sistēmas, kas ļauj mums kļūt efektīvākiem, sistematizēt mūsu darbu un to vieglāk kontrolēt.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0