Klientu atsauksmes:

Pakalpojums tiek sniegts augstā profesionālā līmenī, atbilstoši līgumā atrunātajām prasībām. Uzņēmuma speciālisti ir atsaucīgi un vienmēr sniedz konsultācijas mūs interesējošos jautājumos.  Ņemot vērā augstāk minēto, iesakām uzņēmumu SIA „PRIMUM” grāmatvedības kārtošanas pakalpojuma sniegšanai kā profesionālu, uz klientu orientētu un atbildīgu sadarbības partneri.”

– Andris Vītols
Valdes priekšsēdētājs http://www.ar4.lv/
 

SIA Primum offers top-notch quality and service and we have been very pleased with the service provided. As international rent-a-car business we need partners who can manage problems with short notice and fix them with prompt, then SIA Primum is the best example what we could expect from our partner. We believe that their creativity and knowledge has led them to success in Latvia.

– Kuldar Konnel
Baltic Sales & Operations Manager www.europcar.lv
 

Uzņēmums strādā profesionāli, īpašu uzmanību pievēršot apkalpošanai. Uzņēmuma darbinieki patīkami pārsteidza ar vēlmi meklēt risinājums nestandarta situācijās. Līdzšinējās sadarbības periodā minētais uzņēmums sevi ir pierādījis kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos.

– Māris Plūme
Valdes priekšsēdētājs www.hauska.com
 

“PRIMUM” veic algu, ieskaitot prēmijas, pabalstus, piemaksas, atvaļinājumu un slimības naudas, un visu izdevumu uzskaiti, kuriem tiek aprēķināts iedzīvotāju ienākuma nodoklis, kā arī avansa aprēķinu 220 darbiniekiem. Līdzšinējās sadarbības periodā minētais uzņēmums sevi ir pierādījis kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos.

– Raivis Lucijanovs
Finanšu direktors www.latrostrans.lv
 

Sakarā ar to, ka pirmajā vietā mums ir klientu ērtības, to pašu mēs sagaidām arī no saviem partneriem. Laika gaitā SIA “Primum” sevi ir pierādījis kā lielisku grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju, kas pirmajā vietā liek klienta vajadzības un vēlmes. Esam apmierināti ar SIA “Primum” sniegtajiem pakalpojumiem un viennozīmīgi iesakām arī citiem uzņēmumiem.

– Leonīds Platups
Valdes priekšsēdētājs www.strombus.lv
 

Mūsu grāmatvede ir sasniedzama jebkurā laikā un nekad neatsaka konsultāciju vai padomu. Kopumā uzņēmums vienmēr izceļas ar īpašo uzmanību, kas tiek veltīta klientam.
Līdz šim Primum ir pierādījis sevi kā uzticamu partneri, kas savus pienākumus veic precīzi un laikā.

– Oskars Kupcis
Valdes loceklis www.hidrotehnologijas.lv
 

Jau kopš pirmās sadarbības dienas SIA “Primum” ir precīzi un atbildīgi ticis galā ar sev uzticētajiem pienākumiem un atbildībām. Īpaši   jāakcentē atsaucīgā un kompetentā komanda, kas ir spēcīga ne tikai grāmatvedības bet arī nodokļu un juridiskajos jautājumos.
Pamatojoties uz līdzšinējo pozitīvo pieredzi, SIA “Grandeg” rekomendē SIA “Primum” pakalpojumus jebkuram uzņēmumam, kas vēlas būt drošs par savas grāmatvedības datu kārtību.

– Zane Lubiņa
projektu vadītāja www.grandeg.lv

Share and Enjoy !

0Shares
0 0