Primum ir finanšu vadības kompānija, kura sniedz uzņēmumam svarīgākos ārpakalpojumus. „Primum” galvenais darbības fokuss ir grāmatvedības ārpakalpojumi. Mēs atšķiramies ar Jums individuāli veltīto pieeju un apkalpošanu, kam pievēršam īpaši lielu uzmanību.

Ar klientiem mēs strādājam kā ar partneriem, kļūstam par svarīgu viņu biznesa daļu un sniedzam daudzpusējus, klientu vajadzībām pielāgotus pakalpojumus, izmantojot mūsu plašās zināšanas un pieredzi. Esam lepni par mūsu darbinieku profesionalitāti, par personisko un draudzīgo, sadarbībai atvērto pieeju attiecībās ar klientu.
 
Mēs sniedzam visu tradicionālo pakalpojumu klāstu, ko parasti sevī ietver grāmatvedības ārpakalpojumi. Papildus tam esam vienmēr sasniedzami, atsaucīgi, draudzīgi un pretimnākoši. Mēs palīdzēsim Jums izprast ar likumdošanas un birokrātijas papīru kalniem apkrauto uzņēmuma vadīšanas ikdienu. Mēs apmeklējam mūsu klientus, kad vien iespējams, lai gūtu reālu priekšstatu par viņu uzņēmējdarbību un tās īpašajām vajadzībām, kā arī lai saprastu, kādi ir uzņēmuma izvēlētie mērķi un stratēģiskie risinājumi, lai sasniegtu patiesi labus rezultātus un lielus panākumus.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0