Algu aprēķins uzņēmumā nedrīkst tikt novērtēts par zemu. Tā neievērošana vai neatbilstība LR noteiktajiem normatīvajiem aktiem var negatīvi iespaidot uzņēmuma reputāciju. To regulāra maksāšana ļauj saglabāt Jūsu uzņēmuma lielāko vērtību – tā darbiniekus.

Algu aprēķins ir laikietilpīgs process, jo tas sevī ietver – algu, nodokļus, slimības, atvaļinājuma un bērnu kopšanas naudas aprēķinus. Visu šo rādītāju uzskaitei nepieciešams pieredzējis speciālists, ko nodrošinās Primum. Piedāvājam ne tikai algu aprēķina pakalpojumus, bet arī uzskaiti par avanspersonām, algu izmaksu, maksājumu uzdevumu sagatavošanu, pārskatu un atskaišu sagatavošanu VID un uzņēmuma vadībai, kā arī statistikas atskaišu sagatavošanu. Šis pakalpojums ir piemērots tiem uzņēmumiem, kas vēlas algas darbinieku vidū saglabāt konfideciālas.

Primum algu aprēķins tiek sasaistīts ar personāla vadības platformu. Šāda sasaiste liek ievērojami atvieglot personāla vadības darbu. Jūsu darbiniekiem tiks nodrošināts WEB portāls, kurā gan darbinieki, gan vadītāji, gan personāla daļa varēs veikt ikdienā nepieciešamās darbības, kā arī iegūt meklēto informāciju.

Sazinieties ar mums, lai pieteiktu grāmatvedības pakalpojumu

Share and Enjoy !

0Shares
0 0