Primum grāmatvedības pakalpojumi nozīmē ko vairāk par vienu grāmatvedi, kas laikā nodod atskaites. Tā ir profesionāļu komanda, kas pielāgota uzņēmuma nozarei un prasībām. Komanda, kas rūpēsies par vadības atskaitēm, finanšu rādītājiem un kopēju uzņēmuma izaugsmi. Uzņēmuma vadīšana pati par sevi ir sarežģīta un laikietilpīga, lai uzņēmuma vadītājam vēl vajadzētu satraukties par nodokļiem, atskaitēm un grāmatvedību kopumā.

Ar Primum grāmatvedības pakalpojumiem viena gada laikā jūs iegūstiet daudz vairāk, kā par grāmatvedību samaksāsiet mums!

Jūs prasāt kā? Pavisam vienkārši – uzsākot sadarbību ar Primum Jūs sniedzat reālo sava uzņēmuma aprakstu, par nozari, klientiem, darījumiem un citiem raksturojošajiem elementiem. pēc informācijas iegūšanas, mēs veicam analīzi, izstrādājam grāmatvedības pakalpojumu piedāvājumu, kas pielāgots jūsu uzņēmumam vajadzībām .

Tālākā posmā mēs veicam padziļinātu procesu izpēti, lai atklātu ko finansēs, procesos vai nodokļu plānošanā var veikt efektīvāk.

Tāpat, izmantojot Primum grāmatvedības pakalpojumus, jums nav nepieciešams algot savu grāmatvedi, nav jānodrošina patstāvīga darba vieta ar tehniku un atbilstošo programmatūru, nav jādomā par grāmatveža apmācību, kas mūsdienu straujajā nodokļu politikā nepieciešama kā minimums reizi pusgadā. Mūsu darbinieki regulāri dodas uz dažādām apmācībām gan grāmatvedībā, gan personiskajā izaugsmē, jo mēs atrodamies nepārtrauktā kustībā un izaugsmē. Primum regulāri seko līdzi inovācijām vienmēr paturot prātā savu klientu vajadzības un ērtības. Mūsu profesionālais risks ir apdrošināts, kas dod papildus garantiju un drošību jums. Rezultātā – ieguvums garantēts!

Primum grāmatvedības procesi tiek kārtoti tā, lai dotu maksimāli efektīvu rezultātu – kā laika, tā ieguvumu ziņā. Mūsu grāmatvedības uzskaite ir precīza, caurspīdīga, droša un atbilstoša likumā noteiktajām prasībām. Saviem klientiem piedāvājam attālinātas pieslēgšanās iespēju grāmatvedības programmai, rēķinu elektronisku izrakstīšanu un to elektronisku saskaņošanu uzņēmuma iekšienē, tādējādi ievērojami ietaupot Jūsu laiku un naudu. Uzņēmuma personāla daļai, noliktavai un darbiniekiem ir pieejams WEB portāls, kurā Jūs paši varat veikt vajadzīgās darbības, kā arī iegūt meklēto informāciju.

Ar mūsu grāmatvedību jūs iegūsiet caurredzamus datus un konsultācijas, kas ļaus pieņemt pārdomātus biznesa lēmumus!

 

Grāmatvedība pakalpojumu sniedzējiem

Grāmatvedības pakalpojumi tirdzniecības uzņēmumiem

Grāmatvedība ražošanas uzņēmumiem

Grāmatvedības pakalpojumi apsaimniekotājiem

Algu aprēķina pakalpojums

Sazinieties ar mums, lai pieteiktu grāmatvedības pakalpojumu

Share and Enjoy !

0Shares
0 0